Aconchego Dutra Villa
| Wifi Wi-Fi | Privát strand Strand hozzáférés | Háziállat nem engedélyezett |
Az Aconchego Dutra Villa Praia Grande legfeljebb 10 vendéget fogad, és olyan természeti helyszínektől, mint a Praia do Caicara, hozzávetőlegesen 2 km-re található.
A kényelmes elhelyezkedésnek köszönhetően a Cachoeira do Guariuma hozzávetőlegesen egy 10 perces vezetésre, az Az Igreja De Jesus Cristo Dos Santos Dos Ultimos Dias pedig 3 km-re van a szálláshelytől. A közeli látnivalók közé tartozik a Praia Jardim Real is, amely mindössze 600 méter távolságra található.
Az Aconchego Dutra Villa magába foglal egy fürdőszobát külön WC-vel és zuhanyzóval.
A 2 hálószobás szálláshely egy teljesen felszerelt konyhával is rendelkezik, mely hűtővel, sütővel és konyhai edényekkel felszerelt. A vendégek étkezhetnek a Toa Toa Pizzaria E Esfiharia, mely hozzávetőlegesen 15 perc sétára található.
- Helyi látnivalók
- Praia Jardim Real604 km
- Solemar Beach4748 km
- Praia do Balneário Maracanã4641 km
- Extra - Praia Grande2497 km
- Cachoeira do Guariuma4949 km
- A Igreja De Jesus Cristo Dos Santos Dos Ultimos Dias3098 km
- Praia Balneário Flórida3734 km
- Praia do Caicara2438 km
- Vila Caiçara-part3193 km
- Repülőterek
- Congonhas78 km
Hotel felszereltsége
Áttekintés
- Nemdohányzó
- Wi-Fi
- Parkoló
- Háziállat nem engedélyezett
- Biztonsági szolgálat
Étkezés és italfogyasztás
- Konyhaedények
Tevékenységek és relaxáció
- Strand hozzáférés
- Napernyők
- Grillezési lehetőség
Szoba felszereltsége
- Étkezőasztal
- LCD TV
- Táblajátékok
Fontos megjegyzés
Gyakran Ismételt Kérdések
- ❓
Az Aconchego Dutra Villa biztosít internet-hozzáférést?
Igen, az Aconchego Dutra Villa Wi-Fi-t kínál. - ❓
Mekkora az Aconchego Dutra Villa befogadóképessége?
Az Aconchego Dutra Villa akár 10 fő befogadására is alkalmas. - ❓
Az Aconchego Dutra Villa kínál konyhai felszereltséget?
Ez az Aconchego Dutra Villa hűtővel, sütővel és konyhai edényekkel felszerelt teljesen felszerelt konyhát kínál. - ❓
Milyen nevezetességeket érdemes megnézni, amíg a szálláshely területén tartózkodunk?
Praia Grande nevezetességei közé tartozik a Memorial dos Voluntários és a Cachoeira do Guariuma, amelyek 7 km-re, illetve 5 km-re találhatók a szálláshely területétől. Ezenkívül az Az Igreja De Jesus Cristo Dos Santos Dos Ultimos Dias (3 km) szintén ajánlott a látogatásra.